Aktualności

28 kolejka: Start Pruszcz 4-2 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2018-06-11 08:17

W 28 kolejce spotkań Mustang udał się do Pruszcza na mecz z miejscowym Startem.
Mecz od początku był zacięty i żadna z drużyn nie zamierzała odstawiać nóg. W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, którą w 20 minucie po prostopadłym podaniu zdobyli gospodarze. Mustang także miał swoje okazje, ale strzały Niejadlika, Owczarczyka i Ciężkowskiego pechowo mijały bramkę gospodarzy. Wynik do przerwy 1-0.
Po przerwie nasza drużyna starała się odwrócić losy meczu, ale miejscowi umiejętnie zagęszczali środkową strefę boiska i dobrze się bronili. Mustang atakował coraz odważniej, ale to Start był konkretniejszy i w 60 minucie wykorzystał dalekie wznowienie gry przez bramkarza i podwyższył na 2-0. Szybkie kontry miejscowych okazały się dla nas zabójcze, bo w krótkim czasie tablica wyników pokazywała już wynik 4-0. W ostatnim kwadransie meczu nasza drużyna zdołała się otrząsnąć i zdobyła jeszcze dwie bramki ustalając wynik meczu na 4-2. Tym sposobem 3 punkty zostały w Pruszczu, a nasza drużyna musi się skupić na ostatnich dwóch meczach tego sezonu.

Bramki dla Mustanga:
83' - Bartosz Sołtys
90+3' - Masato Hayashi (rzut karny)

Następny mecz Mustang rozegra przed własną publicznością przeciwko Victorii Lisewo. Początek meczu w sobotę (16.06.2018) o godzinie 16:00.