Aktualności

19 kolejka: Mustang Ostaszewo 2-0 Tor Laskowice

• autor: lolo14, 2018-04-08 11:26

W 19 kolejce spotkań Mustang zmierzył się z Torem Laskowice Pomorskie.
Nasz zespół rozpoczął ten mecz od mocnego uderzenia i w 3 minucie objął prowadzenie. Bramkarz gości skutecznie obronił strzał z dystansu Masato Hayashiego, ale przy dobitce Maćka Dudka był już bez szans. W późniejszej fazie mecz był wyrównany, ale to Mustang miał dogodniejsze okazje, żeby podwyższyć prowadzenie. Przyjezdni najlepszą okazję stworzyli sobie tuż przed przerwą kiedy to ich napastnik trafił w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Bartosza Goszkę.
Po przerwie nasz zespół grał mądrze i kontrolował boiskowe wydarzenia. W 60 minucie złe rozegranie rzutu rożnego przez naszą drużynę poskutkowało faulem taktycznym Sebastiana Owczarczyka za który sędzia pokazał mu czerwoną kartkę. W efekcie ostatnie pół godziny Tor grał z przewagą jednego zawodnika. Mustang na szczęście nie dał się zepchnąć do głębokiej defensywy i nadal szukał swoich okazji. W 80 minucie Patryk Ciężkowski wykorzystał błąd defensywy gości, pociągnął kilkanaście metrów z piłką i sprytnym strzałem podwyższył prowadzenie na 2-0. Laskowiczanie rzucili jeszcze wszystkie siły do ataku, ale wynik nie uległ już zmianie.