Aktualności

11 kolejka: Mustang Ostaszewo 4-0 Gryf Sicienko

• autor: lolo14, 2017-10-23 08:29

W 11 kolejce spotkań Mustang podejmował na własnym boisku zespół Gryfa Sicienko, który w tym sezonie spisuję się wyraźnie poniżej oczekiwań.
Nasza drużyna podeszła do meczu bardzo skoncentrowana, ale to przyjezdni jako pierwsi mogli otworzyć wynik. W 10 minucie kapitan Gryfa znalazł się w sytuacji sam na sam z Goszką, ale jego strzał okazał się niecelny. Mustang w 20 minucie odpowiedział dynamiczną akcją lewym skrzydłem Owczarczyka, którą na bramkę zamienił niezawodny Maciek Dudek. Wynik 1-0 utrzymał do przerwy.
Po przerwie nasz zespół konsekwentnie dążył do podwyższenia prowadzenia i ta sztuka udała się już w 53 minucie. Udany przechwyt w środku pola zaprezentował Kaźmierczak, później podciągnął z piłką i oddał silny strzał, który sparował bramkarz, ale wobec dobitki Ciężkowskiego był już bezradny. Kolejne bramki padły w 70 i 80 minucie, a zdobywali je kolejno Wach i Dudek, przy obu asystował Patryk Ciężkowski. Goście w drugiej połowie nie potrafili przeciwstawić się naszej drużynie i mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Bramki:
20' - Maciek Dudek
53' - Patryk Ciężkowski
70' - Błażej Wach
81' - Maciek Dudek

Kolejny mecz Mustang rozegra na wyjeździe przeciwko Pomorzaninowi Toruń. Początek meczu o godzinie 14:00 na boisku przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu.