Aktualności

10 kolejka: Grom Więcbork 1-2 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2017-10-16 09:29

W sobotę Mustang mierzył się na wyjeździe z Gromem Więcbork.
Gospodarze od początku meczu postawili na krycie indywidualne i agresywną grę na całym boisku. Sędzia często musiał przerywać grę z powodu dużej ilości fauli, w rezultacie gra była chaotyczna i ciężko było o klarowne okazje bramkowe. Do przerwy kibice nie oglądali goli.
Początek drugiej połowy wyglądał podobnie jak pierwsza część gry. Dopiero upływający czas spowodował, że gospodarze mieli coraz mniej sił i na boisku robiło się więcej wolnych przestrzeni. Pierwszy gol padł w 76 minucie kiedy dośrodkowanie Kaźmierczaka z rzutu wolnego strzałem głową wykorzystał Hayashi. Miejscowi po stracie gola rzucili się do odrabiania strat i dopięli swego w 86 minucie. W zamieszaniu w polu karnym Goszki najprzytomniej zachował się zawodnik z Więcborka i doprowadził do remisu 1-1. Mustang grał jednak do końca i w doliczonym czasie przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bardzo dobrym dośrodkowaniem popisał się wprowadzony do gry Ciesielski, a Owczarczyk nie miał problemów z wykończeniem całej akcji. Wynik 1-2 utrzymał się do końca i Mustang ostatecznie wywiózł z bardzo trudnego terenu 3 punkty.

Kolejny mecz Mustang rozegra przed własną publicznością, a naszym rywalem będzie Gryf Sicienko. Początek meczu w sobotę 21.10.2017 o godzinie 11:00.