Aktualności

9 kolejka: Mustang Ostaszewo 13-0 Drwęca Golub-Dobrzyń

• autor: lolo14, 2017-10-08 13:56

W sobotnie przedpołudnie Mustang podejmował na własnym boisku Drwęcę Golub-Dobrzyń.
Nasza drużyna od początku przejęła kontrolę nad meczem i cierpliwie konstruowała swoje akcje. Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać aż do 24 minuty, kiedy to otworzył się worek z bramkami. A otworzył go w piorunującym stylu Maciej Dudek, który w ciągu 6 minut strzelił rywalom 4 gole. W międzyczasie jeden z obrońców gości ujrzał czerwoną kartkę i nasi rywale musieli grać w dziesiątkę. Przed przerwą swoje gole dołożyli jeszcze Hayashi oraz Owczarczyk. Wynik po 45 minutach: 6-0.
W drugiej połowie Mustang nie odpuszczał swoim rywalom i konsekwentnie zdobywał kolejne bramki. Na listę strzelców wpisali się: czterokrotnie Ciężkowski oraz po jednej bramce Piotrowski, Szulc i Kaźmierczak z rzutu karnego. Goście ograniczali się praktycznie tylko do gry w defensywie. Najgroźniejszą okazję do zdobycia bramki honorowej mieli po strzale z rzutu wolnego, ale dobrą interwencją popisał się Kamil Zając. Ostatecznie zakończył się wynikiem 13:0.