8 kolejka: Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-0 Mustang...

• autor: lolo14, 2017-10-03 11:42
8 kolejka: Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-0 Mustang Ostaszewo

W 8 kolejce spotkań Mustang mierzył się na wyjeździe z Radzynianką Radzyń Chełmiński.
Nasz zespół od początku meczu starał się utrzymywać przy piłce i spokojnie budować swoje akcje. Gospodarze swoich szans upatrywali głównie w szybkich akcjach po przejęciu futbolówki. Właśnie jedna z takich akcji przyniosła otwarcie wyniku w 20 minucie meczu. Błąd przy wyprowadzaniu piłki popełniła nasza defensywa i Radzynianka objęła prowadzenie 1-0. Taki wynik utrzymał się do przerwy.
Od początku drugiej połowy nasz zespół ruszył do odrabiania strat, ale znakomite okazje bramkowe zmarnowali Błażej Wach i wprowadzony do gry Sebastian Owczarczyk. Miejscowi skupili się na szczelnej defensywie i umiejętnie rozbijali próby naszych ataków. Mimo okazji strzeleckich pod obiema bramkami, wynik nie uległ już zmianie i tym samym Mustang doznał pierwszej w tym sezonie porażki.

Kolejny mecz Mustang rozegra 7 października w Ostaszewie przeciwko Drwęcy Golub-Dobrzyń. Początek spotkania o godzinie 11:00.