Aktualności

6 kolejka: Pomorzanin Serock 1-1 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2017-09-17 10:14

W 6 kolejce Mustang zmierzył się z wyjazdowym meczu z Pomorzaninem Serock.
Pierwsza połowa była chaotyczna w wykonaniu obu zespołów przez co kibice nie oglądali wielu groźnych sytuacji bramkowych. Jedyny gol w tej części gry padł w 20 minucie. Zawodnik gospodarzy oddał strzał z ponad 20 metrów, który po odbiciu się od poprzeczki wylądował w bramce Goszki. Nasza drużyna starała się odpowiedzieć cierpliwą grą, ale z trudem przychodziło jej skonstruowanie akcji ofensywnych. Wynik 0-0 utrzymał się do przerwy.
Mustang wyszedł na drugą połowę zmotywowany i zdecydowanie poprawił swoje zaangażowanie w grę. Efektem było zepchnięcie rywala do defensywy i więcej okazji strzeleckich. W 60 minucie dobre podanie z głębi pola wykorzystał Hayashi i doprowadził do remisu. Gospodarze również pozostawali groźni ponieważ potrafili wyprowadzać szybkie kontry. Mimo kilku okazji wynik nie uległ już zmianie i obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

W środku tygodnia Mustang rozegra kolejną rundę Okręgowego Pucharu Polski w której na własnym stadionie podejmował będzie Sokoła Radomin. Natomiast następny mecz ligowy już 13 września o godzinie 11:00 w Ostaszewie przeciwko Promieniowi Kowalewo Pomorskie.