Logowanie

Aktualności

II runda PP KPZPN: Mustang Ostaszewo 3-1 Pomorznian Toruń

• autor: lolo14, 2017-09-07 09:23

Wczoraj o godzinie 17:00 Mustang podejmował na własnym stadionie Pomorzanina Toruń w ramach II rundy Okręgowego Pucharu Polski.

Początek meczu należał do naszego zespołu, który dłużej utrzymywał się przy piłce i zepchnął rywali do defensywy. Efektem była bramka zdobyta już 10 minucie przez Macieja Dudka. Wraz z upływającym czasem mecz zaczął się wyrównywać i torunianie również mieli swoje okazje do strzelenia bramki. Dobrze w bramce spisywał się jednak Goszka i oba zespoły schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.
Przyjezdni dokonali w przerwie kilku korekt w składzie i ustawieniu, ale nasz zespół grał mądrze i nie dał rywalom rozwinąć skrzydeł. Mustang mimo kilku okazji do podwyższenia prowadzenia bramkę na 2-0 zdobył dopiero w 70 minucie kiedy to precyzyjnym strzałem z 25 metrów popisał się Ciężkowski. Gdy wydawało się, że nasz zespół ma mecz pod kontrolą to w 75 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości po przypadkowym zagraniu ręką jednego z naszych obrońców. Pomorzanin zdobył w ten sposób gola kontaktowego i odzyskał nadzieję na korzystny wynik. Torunianie rzucili się jeszcze do ataków, ale najlepsza okazję do wyrównania mieli dopiero w doliczonym czasie gry, którą jednak zmarnowali trafiając w poprzeczkę. Nie pomylił się za to Robert Stolarski, który wykorzystał to, że goście weszli całą jedenastką na rzut rożny i po kontrze ustalił wynik meczu na 3-1.

Skład Mustanga:

Na zmiany wchodzili:
55' Orzechowski ---> Wach
70' Grunenberg ---> Weber
75' Dudek ---> Piotrowski
85' Owczarczyk ---> Pelc

Czekamy na losowanie rywala w III rundzie PP KPZPN, która odbędzie się 20 września.