Logowanie

Aktualności

3 kolejka: Mustang Ostaszewo 2-2 Iskra Ciechocin

• autor: lolo14, 2017-08-27 11:40

W 3 kolejce spotkań Mustang podejmował na własnym boisku Iskrę Ciechocin. Mecz na początku był bardzo zacięty i wyrównany. Pierwsza bramka padła po szybkiej akcji naszego zespołu, którą wykończył ładnym strzałem Patryk Piotrowski. Niestety Mustang nie cieszył się długo z prowadzenia. Iskra przejęła piłkę w środku pola, a jeden z zawodników popisał się przytomnym strzałem z odległości 40 metrów i doprowadził do remisu. Mustang miał w tej części więcej okazji do zdobycia goli, ale wynik 1-1 utrzymał się do przerwy.
W drugiej połowie nasza drużyna osiągnęła zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przekładało się to na klarowne okazje do zdobyła bramek. W 80 minucie przyjezdni, którzy swoich szans upatrywali głównie w kontratakach, wykorzystali jedną z okazji i wyszli na prowadzenie 1-2. Mustang nie zamierzał jednak składać broni i doliczonym czasie gry zdołał uratować cenny punkt. Zdobywcą bramki po mocnym uderzeniu zza pola karnego został Adam Kaźmierczak.

Kolejny mecz Mustang rozegra na wyjeździe z Torem Laskowice Pomorskie.