Logowanie

Aktualności

Pewne zwycięstwo na zakończenie sezonu!

• autor: lolo14, 2017-06-25 12:35

Wczoraj Mustang zmierzył się z Radzynianką Radzyń Chełmiński w ostatnim meczu sezonu 2016/2017. Pierwsza połowa była bardzo zacięta i wyrównana. Nasza drużyna starała się utrzymywać przy piłce i konstruować akcje krótkimi podaniami. Goście największe zagrożenie stwarzali po szybko wyprowadzanych kontratakach. Najlepszą okazję do otwarcia wyniku miał Wach, ale jego strzał głową skutecznie zatrzymał bramkarz Radzynianki. Do przerwy 0-0.
Od początku drugiej połowy Mustang kontynuował dobrą grę, ale dopiero przeprowadzone przez Trenera Kożuchowskiego zmiany rozruszały ataki naszego zespołu. W 70 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Chmielewski, piłka odbiła się od słupka a z bliskiej odległości dobił ją Ciężkowski. Parę minut później było już 2-0. Obrońca gości sfaulował w polu karnym Ciężkowskiego i sam poszkodowany zamienił jedenastkę na gola. W 85 minucie bramkę zdobył jeszcze Petryszyn, a wynik meczu w ostatniej akcji meczu ustalił Maciej Dudek.

Po meczu cała drużyna udała się na wspólne zakończenie sezonu, które odbyło się w świetlicy w Ostaszewie. Teraz czeka nas przerwa wakacyjna, a do treningów wrócimy najprawdopodobniej w połowie lipca.