Logowanie

Aktualności

25 kolejka: Tor Laskowice Pomorskie 3-0 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2017-05-21 12:19

W 25 kolejce Mustang mierzył się w wyjazdowym meczu z Torem Laskowice. Gospodarze od początku meczu cofnęli się na własną połowę i postawili na szczelną defensywę. Nasza drużyna miała więcej miejsca w środku boiska i dłużej utrzymywała się przy piłce, ale ciężko było się jej przebić przez obronę gospodarzy. Najlepsze okazje bramkowe w pierwszej połowie Mustang miał po rzutach wolnych sprzed pola karnego. Niestety trzy takie próby spełzły na niczym. Miejscowi swoich szans upatrywali głównie w wykorzystaniu strat naszego zespołu w środku boiska oraz długich podaniach. Do przerwy wynik 0-0.
Mustang rozpoczął drugą nieco ospale, ale nadal miał przewagę w posiadaniu piłki i próbował atakować. Gospodarze tymczasem liczyli na kontrataki i właśnie w 60 minucie w ten sposób udało im się otworzyć wynik meczu. Nasz zespół rzucił się do odrabiania strat, ale poza kilkoma dośrodkowaniami i indywidualnymi akcjami nie potrafił znaleźć sposobu na defensywę Toru. Tymczasem gospodarze w 85 minucie zdobyli bramkę na 2-0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oraz w ostatniej minucie po niefortunnych rykoszecie w polu karnym Goszki.