Logowanie

Aktualności

23 kolejka: Promień Kowalewo Pomorskie 2-1 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2017-05-07 09:07

W 23 kolejce spotkań Mustang zmierzył się w wyjazdowym meczu z Promieniem Kowalewo Pomorskie.
Początek spotkania należał do naszego zespołu, który dłużej utrzymywał się piłce i groźnie atakował. Gospodarze skupili się na szczelnej defensywie i kontratakach. W pierwszej połowie dwukrotnie wypracowali sobie dobre okazje strzeleckie, ale nie potrafili zamienić ich na bramki. Nasz zespół miał przewagę, ale zbyt rzadko kończył swoje akcje strzałami. Po 45 minutach na tablicy wyników 0-0.
Mustang rozpoczął drugą połowę z animuszem i szybko zepchnął miejscowych do głębokiej defensywy. Efektem tej przewagi był rzut karny podyktowany za faul na Owczarczyku. Jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Hayashi i 50 minucie Mustang prowadził 0-1. Po dobrym okresie naszej gry, Promień otrzymał od arbitra rzut wolny na 20 metrze i po precyzyjnym strzale doprowadził w 65 minucie do remisu 1-1. Po tej bramce nasz zespół zaatakował rywali jeszcze wyżej i mocniej się otworzył. Zemściło się to w 75 minucie, kiedy to gospodarze wybili daleko piłkę z własnego pola karnego, a napastnik miejscowych wykorzystując złe ustawienie naszej defensywy, wyszedł sam na sam z Zającem i trafił na 2-1. Mustang miał jeszcze 15 minut na odrobienie strat, ale nie potrafił już nawet doprowadzić do remisu.

Kolejny mecz już 13 maja, tym razem Mustang na własnym boisku podejmie Wojownika Wabcz.