Logowanie

Aktualności

21 kolejka: Iskra Ciechocin 5-1 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2017-04-24 08:43

W sobotnie popołudnie Mustang zmierzył się w wyjazdowym meczu z Iskrą Ciechocin.
Początek spotkania w wykonaniu naszego zespołu był nieco nerwowy, ale szybko udało się opanować boiskowe wydarzenia i dłużej utrzymywać się przy piłce. Niestety w 15 minucie nieodpowiedzialna strata piłki w środku pola poskutkowała kontrą miejscowych, którzy wyszli na prowadzenie 1-0. Mustang zareagował jednak prawidłowo i 30 minucie doprowadził do remisu. Bramkę na 1-1 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ciężkowskiego zdobył strzałem głową Pelc. Rezultat remisowy utrzymał się do przerwy.
O drugiej części meczu nasz zespół będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. Gospodarze wyszli na drugą połowie bardziej zdeterminowani i w ciągu 15 minut zdobyli 3 bramki i objęli prowadzenie 4-1. Mustang po tych ciosach nie potrafił się już podnieść i poza indywidualnymi akcjami nie potrafił zagrozić bramce rywali. Miejscowi w 90 minucie zdobyli jeszcze jedną bramkę i ustalili wynik meczu na 5-1.

Kolejny mecz ligowy Mustang rozegra na własnym boisku (sobota, 29 kwietnia, godzina 11:00) przeciwko Strażakowi / Wdzie II Przechowo (Świecie).