Logowanie

Aktualności

19 kolejka: Pomorzanin Serock 0-2 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2017-04-09 10:35

W 19 kolejce spotkań Mustang zmierzył się w wyjazdowym meczu z Pomorzaninem Serock.
Gospodarze od pierwszych minut postawili na twardą i agresywną grę. Nasz zespół potrafił jednak dłużej utrzymywać się przy piłce i groźnie atakować. Niestety mimu kilku dobrych okazji do otwarcia wyniku przez nasz zespół, kibicie nie obejrzeli bramek w pierwszej połowie.
Po przerwie Mustang chciał udokumentować swoją przewagę i udało się to w 55 minucie. Bramkę na 0-1 zdobył Cezary Chmielewski. Miejscowi dążyli do wyrównania, ale Bartosz Goszka był tego dnia bardzo dobrze dysponowany. W 80 minucie gospodarze musieli grać w 10 ponieważ jeden z ich zawodników otrzymał drugą żółtą kartkę. W 85 minucie wynik meczu ustalił Ciężkowski, który wykorzystał podanie Kaźmierczaka. Zwycięstwo naszego zespołu powinno być zdecydowanie okazalsze, ale tego dnia zawiodła skuteczność.

Kolejny mecz Mustang rozegra już w najbliższą środę. Będzie to zaległy mecz wyjazdowy z 15 kolejki przeciwko Radzyniance Radzyń Chełmiński.