Logowanie

Aktualności

13 kolejka: BKS Bydgoszcz 0-1 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2016-11-05 19:30

Dzisiaj punktualnie w południe Mustang zmierzył się wyjazdowym meczu z BKS-em Bydgoszcz.
Nasz zespół przystąpił do tego spotkania osłabiony brakiem kilku zawodników, którzy opuścili mecz ze względu na nadmiar kartek oraz kontuzje. Pierwsze minuty rywalizacji to wzajemne badanie się obu zespołów. Gospodarze starali się długo rozgrywać piłkę po ziemi, ale Mustang nie pozostawał dłużny i groźnie kontratakował. W 15 minucie odważnym wejściem w pole karne miejscowych popisał się Owczarczyk, zagrał na jeden z kontakt z Ciesielskim i pozostało mu już tylko pokonać bramkarza BKS-u. Pewny strzał Owczarczyka i Mustang wyszedł na prowadzenie 0-1. Kilka minut później nasz zespół powinien prowadzić 0-2, ale strzał z dystansu Dudka zatrzymał się na spojeniu bramki gospodarzy. Do końca pierwszej części BKS groźnie atakował skrzydłami, ale wynik nie uległ zmianie.
W drugiej połowie gospodarze z upływem czasu atakowali coraz większą ilością zawodników. Mustang swoich szans upatrywał tymczasem w szybkich kontrach. Dobrze spisywała się defensywa naszego zespołu, która broniła wysoko i nie pozwalała miejscowym wypracować sobie klarownych okazji strzeleckich. W doliczonym czasie gry zakotłowało się jeszcze w polu karnym Goszki, ale wynik nie uległ już zmianie.

W następnej kolejce Mustang rozegra ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością, a naszym rywalem będzie Flisak Złotoria.