9 kolejka: Wojownik Wabcz 0-4 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2016-10-26 09:35

Wczoraj na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Świeciu Mustang rozegrał zaległy mecz 9 kolejki przeciwko Wojownikowi Wabcz.
Spotkanie od początku było toczone w bardzo szybkim tempie, ale to nasz zespół lepiej operował piłką i lepiej radził sobie na śliskiej murawie. Bardzo dobrze w środku pola spisywał się Hayashi, który kierował grą całego zespołu. W 20 minucie Ciężkowski wykorzystał gapiostwo gospodarzy i szybkim strzałem z rzutu wolnego otworzył wynik meczu. Bramka na 0-2 padła w 35 minucie po dobrym prostopadłym podaniu Wacha i wykończeniu całej akcji przez Dudka. Mustang miał jeszcze kilka dogodnych okazji do podwyższenia prowadzenia, ale po 45 minutach tablica wyników wskazywała 0-2.
Po przerwie gospodarze starali się nawiązać walkę, ale już w 55 minucie padła trzecia bramka której autorem był Owczarczyk. W 65 minucie swoją drugą bramkę zdobył Dudek i tym samym ustalił ostateczny wynik na 0-4. Mustang do końca kontrolował już boiskowe wydarzenia i co bardzo ważne, zachował kolejne czyste konto.

Skład Mustanga: http://mustangostaszewo.futbolowo.pl/relacja,990,wojownik-wabcz-vs-mustang-ostaszewo.html

Następny mecz Mustang rozegra na własnym boisku już w sobotę, a naszym rywalem będzie Sokół Radomin.