Aktualności

11 kolejka: KS Łochowo 0-6 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2016-10-23 13:32

W 11 kolejce spotkań Mustang mierzył się w wyjazdowym meczu z KS Łochowo.
Nasz zespół od początku starał się narzucić rywalom swój styl gry i dłużej utrzymywał się w piłce. Gospodarze uważnie grali w obronie, a swoich szans upatrywali w kontratakach. Przez długi czas bramkarz z Łochowa ratował swój zespół przed stratą pierwszej bramki, ale w 37 minucie skapitulował po ładnym strzale Piotrowskiego w długi róg bramki. Oba zespoły schodziły na przerwę przy stanie 0-1 dla Mustanga.
Po przerwie miejscowi ambitnie ruszyli do przodu, ale dwie bramki strzelone w 55 i 60 minucie przez Wacha szybko ostudziły ich zapędy. Nasz zespół kontrolował już to spotkanie, a swoje bramki strzelali kolejno Ciężkowski, Dudek oraz Owczarczyk.