Logowanie

Aktualności

6 kolejka: Mustang Ostaszewo 2-4 Iskra Ciechocin

• autor: lolo14, 2016-09-19 08:43

W 6 kolejce spotkań Mustang podejmował na własnym boisku Iskrę Ciechocin. Mecz zaczął się od wzajemnego badania sił i toczył się głównie w środku boiska. Pierwsza bramka padła w 15 minucie kiedy to błąd naszego bramkarza skrzętnie wykorzystał jeden z zawodników Iskry i dał swojej drużyny prowadzenie 0-1. Mustang zareagował na tę stratę poprawnie i jeszcze przed przerwą wyszedł na prowadzenie. Gol na 1-1 padł po szybkim rozegraniu piłki z rzutu wolnego, które kompletnie zaskoczyło defensywę gości. Bramkę dającą prowadzenie naszemu zespołowi strzelił Ciężkowski po dobrym prostopadłym podaniu Mariusza Supczewskiego. Wynik do przerwy 2-1.
Od początku drugiej połowy rysowała się przewaga przyjezdnych, którzy ambitnie dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku. Mustang długo skutecznie się bronił jednak w 70 minucie Iskra dopięła swego i doprowadziła do remisu. Goście poszli za ciosem i w niedługim czasie strzelili gole na 2-3 i 2-4. Pierwszy z nich padł po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a drugi po składnej akcji środkiem pola. Ostateczny wynik to 2-4.