Aktualności

III runda PP: Wojownik Wabcz 5-6 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2016-09-07 23:06

Kibicie zgromadzeni na trybunach boiska w Wabczu, obejrzeli dzisiaj łącznie 11 bramek i na pewno nie narzekali na brak piłkarskich emocji.
Do przerwy tablica wyników wskazywała rezultat 1-1. Pierwszego gola na 0-1 strzelił Wach, po składnej akcji całego zespołu. Gol dający remis gospodarzom padł po samobójczym trafieniu Pelca. W 28 minucie boisko z powodu kontuzji kolana opuścił Kaźmierczak, a w jego miejsce pojawił się Piotrowski.
Druga połowa to już bezpośrednia wymiana ciosów i fatalna gra defensywna w wykonaniu obu zespołów. W 57 minucie gola na 1-2 po wrzutce Klarkowskiego z rzutu rożnego zdobył Pelc, jednak gospodarze szybko doprowadzili do remisu 2-2. Chwilę później Klarkowski strzela z karnego na 2-3, ale miejscowi znowu szybko odpowiadają golem na 3-3. Przy stanie 3-3 bramkarz gospodarzy fauluje w polu karnym Wacha i sędzia bez zastanowienia pokazuje mu czerwoną kartkę, Od 70 minuty Wojownik musiał grać w osłabieniu, a dodatkowo Klarkowski podwyższa z karnego na 3-4. Kolejne bramki dla Mustanga w krótkim czasie zdobywają Klarkowski z rzutu wolnego oraz wprowadzony do gry Ciesielski i nasz zespół prowadził już 3-6. Gdy wydawało się, że Mustang kontroluje już boiskowe wydarzenia, gospodarze pokazali jeszcze charakter i przy katastrofalnej postawie naszej formacji defensywnej, doprowadzili do wyniku 5-6. Na szczęście w doliczonym czasie Mustang zachował zimną krew i ostatecznie wywalczył awans do kolejnej rundy PP.

Bramki: Wach, Pelc, Klarkowski x3, Ciesielski

Skład: Goszka; Belzyt (C), Rzeźnik, Pelc, Górski; Kaźmierczak ((28' - Piotrowski (75' - Ciesielski)), Klarkowski, Owczarczyk (80' - Chmielewski), Kożuchowski (50' - Dawiec), Wach, Ciężkowski.