Aktualności

3 kolejka: Drwęca Golub-Dobrzyń 0-6 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2016-08-28 14:05

Wczoraj Mustang zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z Drwęcą Golub-Dobrzyń.
Mecz od początku przebiegał pod dyktando naszego zespołu, który zdecydowanie dłużej utrzymywał się przy piłce. Mimo kilku niezłych okazji do otwarcia wyniku, pierwsza bramka padła dopiero w 25 minucie kiedy to prostopadłe podanie Ciężkowskiego na gola zamienił popularny 'Baca'. W ostatniej minucie pierwszej połowy ładną akcje całego zespołu wykończył Ciężkowski i oba zespoły schodziły na przerwę przy wyniku 0-2.
W przerwie meczu gospodarze dokonali aż trzech zmian w składzie, ale nie odmieniło to boiskowych wydarzeń. Już w 50 minucie prowadzenie Mustanga do 0-3 podwyższył Ciężkowski. Kolejne bramki zdobywali Patryk Piotrowski, Patryk Ciężkowski oraz Tomasz Weber. Ostateczny wynik to 0-6.
Kolejny ligowy mecz Mustang rozegra przed własną publicznością przeciwko Pomorzaninowi Serock.