Logowanie

Aktualności

I runda PP: Pomorzanin Toruń 0-2 Mustang Ostaszewo

• autor: lolo14, 2016-08-08 08:12

W niedzielne popołudnie Mustang zmierzył w pierwszej rundzie Puchar Polski z Pomorzaninem Toruń. Mecz od początku był bardzo zacięty, a grający o klasę rozgrywkową niżej Pomorzanin nie zamierzał poddawać się bez walki. W pierwszej połowie to nasz zespół dłużej utrzymywał się przy piłce, ale gospodarze szczelnie się bronili i wyprowadzali groźne kontry. Mimo niezłych okazji pod obiema bramkami, do przerwy kibice goli nie oglądali.
Drugą połowę nasz zespół rozpoczął ospale, przez co gospodarze osiągnęli w tym fragmencie meczu lekką przewagę. W 55 minucie w miejsce Mazerskiego na boisku pojawił się Ciesielski i to właśnie po faulu na tym zawodniku, sędzia podyktował rzut karny. Pewnym wykonawcą jedenastki był Hayashi i Mustang prowadził 0-1. Pomorzanin starał się odrobić straty, ale mimo kilku błędów w szeregach defensywnych naszego zespołu, Bartosz Goszka był tego dnia dobrze dysponowany i zachował czyste konto. W doliczonym czasie gry Mustang zdołał jeszcze przypieczętować swoje zwycięstwo i podwyższył na 0-2 dzięki bramce Mariusza Supczewskiego.