dzisiaj: 85, wczoraj: 58
ogółem: 973 873
statystyki szczegółowe
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia |
Mustang Ostaszewo | - | Radzynianka Radzyń Chełmiński | |
Elana II Toruń | - | Promień Kowalewo Pomorskie | |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | Wda Świecie | |
Cyklon Kończewice | - | Olimpia II Grudziądz | |
Unia Solec Kujawski | - | Unia Wąbrzeźno | |
Krajna Sępólno Krajeńskie | - | Pomorzanin Serock | |
Flisak Złotoria | - | Polonia Bydgoszcz | |
Sokół Radomin | - | Start Pruszcz |
Kolejka 2 - 17-18 sierpnia |
Radzynianka Radzyń Chełmiński | - | Start Pruszcz | |
Polonia Bydgoszcz | - | Sokół Radomin | |
Pomorzanin Serock | - | Flisak Złotoria | |
Unia Wąbrzeźno | - | Krajna Sępólno Krajeńskie | |
Olimpia II Grudziądz | - | Unia Solec Kujawski | |
Wda Świecie | - | Cyklon Kończewice | |
Promień Kowalewo Pomorskie | - | Naprzód Jabłonowo Pomorskie | |
Mustang Ostaszewo | - | Elana II Toruń |
Kolejka 3 - 24-25 sierpnia |
Elana II Toruń | - | Radzynianka Radzyń Chełmiński | |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | Mustang Ostaszewo | |
Cyklon Kończewice | - | Promień Kowalewo Pomorskie | |
Unia Solec Kujawski | - | Wda Świecie | |
Krajna Sępólno Krajeńskie | - | Olimpia II Grudziądz | |
Flisak Złotoria | - | Unia Wąbrzeźno | |
Sokół Radomin | - | Pomorzanin Serock | |
Start Pruszcz | - | Polonia Bydgoszcz |
Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września |
Radzynianka Radzyń Chełmiński | - | Polonia Bydgoszcz | |
Pomorzanin Serock | - | Start Pruszcz | |
Unia Wąbrzeźno | - | Sokół Radomin | |
Olimpia II Grudziądz | - | Flisak Złotoria | |
Wda Świecie | - | Krajna Sępólno Krajeńskie | |
Promień Kowalewo Pomorskie | - | Unia Solec Kujawski | |
Mustang Ostaszewo | - | Cyklon Kończewice | |
Elana II Toruń | - | Naprzód Jabłonowo Pomorskie |
Kolejka 5 - 7-8 września |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | Radzynianka Radzyń Chełmiński | |
Cyklon Kończewice | - | Elana II Toruń | |
Unia Solec Kujawski | - | Mustang Ostaszewo | |
Krajna Sępólno Krajeńskie | - | Promień Kowalewo Pomorskie | |
Flisak Złotoria | - | Wda Świecie | |
Sokół Radomin | - | Olimpia II Grudziądz | |
Start Pruszcz | - | Unia Wąbrzeźno | |
Polonia Bydgoszcz | - | Pomorzanin Serock |
Kolejka 6 - 14-15 września |
Radzynianka Radzyń Chełmiński | - | Pomorzanin Serock | |
Unia Wąbrzeźno | - | Polonia Bydgoszcz | |
Olimpia II Grudziądz | - | Start Pruszcz | |
Wda Świecie | - | Sokół Radomin | |
Promień Kowalewo Pomorskie | - | Flisak Złotoria | |
Mustang Ostaszewo | - | Krajna Sępólno Krajeńskie | |
Elana II Toruń | - | Unia Solec Kujawski | |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | Cyklon Kończewice |
Kolejka 7 - 21-22 września |
Cyklon Kończewice | - | Radzynianka Radzyń Chełmiński | |
Unia Solec Kujawski | - | Naprzód Jabłonowo Pomorskie | |
Krajna Sępólno Krajeńskie | - | Elana II Toruń | |
Flisak Złotoria | - | Mustang Ostaszewo | |
Sokół Radomin | - | Promień Kowalewo Pomorskie | |
Start Pruszcz | - | Wda Świecie | |
Polonia Bydgoszcz | - | Olimpia II Grudziądz | |
Pomorzanin Serock | - | Unia Wąbrzeźno |
Kolejka 8 - 28-29 września |
Radzynianka Radzyń Chełmiński | - | Unia Wąbrzeźno | |
Olimpia II Grudziądz | - | Pomorzanin Serock | |
Wda Świecie | - | Polonia Bydgoszcz | |
Promień Kowalewo Pomorskie | - | Start Pruszcz | |
Mustang Ostaszewo | - | Sokół Radomin | |
Elana II Toruń | - | Flisak Złotoria | |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | Krajna Sępólno Krajeńskie | |
Cyklon Kończewice | - | Unia Solec Kujawski |
Kolejka 9 - 5-6 października |
Unia Solec Kujawski | - | Radzynianka Radzyń Chełmiński | |
Krajna Sępólno Krajeńskie | - | Cyklon Kończewice | |
Flisak Złotoria | - | Naprzód Jabłonowo Pomorskie | |
Sokół Radomin | - | Elana II Toruń | |
Start Pruszcz | - | Mustang Ostaszewo | |
Polonia Bydgoszcz | - | Promień Kowalewo Pomorskie | |
Pomorzanin Serock | - | Wda Świecie | |
Unia Wąbrzeźno | - | Olimpia II Grudziądz |
Kolejka 10 - 12-13 października |
Radzynianka Radzyń Chełmiński | - | Olimpia II Grudziądz | |
Wda Świecie | - | Unia Wąbrzeźno | |
Promień Kowalewo Pomorskie | - | Pomorzanin Serock | |
Mustang Ostaszewo | - | Polonia Bydgoszcz | |
Elana II Toruń | - | Start Pruszcz | |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | Sokół Radomin | |
Cyklon Kończewice | - | Flisak Złotoria | |
Unia Solec Kujawski | - | Krajna Sępólno Krajeńskie |
Kolejka 11 - 19-20 października |
Krajna Sępólno Krajeńskie | - | Radzynianka Radzyń Chełmiński | |
Flisak Złotoria | - | Unia Solec Kujawski | |
Sokół Radomin | - | Cyklon Kończewice | |
Start Pruszcz | - | Naprzód Jabłonowo Pomorskie | |
Polonia Bydgoszcz | - | Elana II Toruń | |
Pomorzanin Serock | - | Mustang Ostaszewo | |
Unia Wąbrzeźno | - | Promień Kowalewo Pomorskie | |
Olimpia II Grudziądz | - | Wda Świecie |
Kolejka 12 - 26-27 października |
Radzynianka Radzyń Chełmiński | - | Wda Świecie | |
Promień Kowalewo Pomorskie | - | Olimpia II Grudziądz | |
Mustang Ostaszewo | - | Unia Wąbrzeźno | |
Elana II Toruń | - | Pomorzanin Serock | |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | Polonia Bydgoszcz | |
Cyklon Kończewice | - | Start Pruszcz | |
Unia Solec Kujawski | - | Sokół Radomin | |
Krajna Sępólno Krajeńskie | - | Flisak Złotoria |
Kolejka 13 - 2-3 listopada |
Flisak Złotoria | - | Radzynianka Radzyń Chełmiński | |
Sokół Radomin | - | Krajna Sępólno Krajeńskie | |
Start Pruszcz | - | Unia Solec Kujawski | |
Polonia Bydgoszcz | - | Cyklon Kończewice | |
Pomorzanin Serock | - | Naprzód Jabłonowo Pomorskie | |
Unia Wąbrzeźno | - | Elana II Toruń | |
Olimpia II Grudziądz | - | Mustang Ostaszewo | |
Wda Świecie | - | Promień Kowalewo Pomorskie |
Kolejka 14 - 9-10 listopada |
Radzynianka Radzyń Chełmiński | - | Promień Kowalewo Pomorskie | |
Mustang Ostaszewo | - | Wda Świecie | |
Elana II Toruń | - | Olimpia II Grudziądz | |
Naprzód Jabłonowo Pomorskie | - | Unia Wąbrzeźno | |
Cyklon Kończewice | - | Pomorzanin Serock | |
Unia Solec Kujawski | - | Polonia Bydgoszcz | |
Krajna Sępólno Krajeńskie | - | Start Pruszcz | |
Flisak Złotoria | - | Sokół Radomin |
Kolejka 15 - 16-17 listopada |
Sokół Radomin | - | Radzynianka Radzyń Chełmiński | |
Start Pruszcz | - | Flisak Złotoria | |
Polonia Bydgoszcz | - | Krajna Sępólno Krajeńskie | |
Pomorzanin Serock | - | Unia Solec Kujawski | |
Unia Wąbrzeźno | - | Cyklon Kończewice | |
Olimpia II Grudziądz | - | Naprzód Jabłonowo Pomorskie | |
Wda Świecie | - | Elana II Toruń | |
Promień Kowalewo Pomorskie | - | Mustang Ostaszewo |
Mustang Ostaszewo | 0:3 | Wda Świecie |
2019-11-09, 12:30:00 |
||
relacja » |
|