dzisiaj: 69, wczoraj: 73
ogółem: 972 721
statystyki szczegółowe
Puchar Polski 2016/2017, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń
I runda - 6-7 sierpnia
Tartak Klamry 0-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński 7 sierpnia, 16:00
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-2 Stal Grudziądz 6 sierpnia, 13:00
pd.
Victoria Lisewo 0-3 Flisak Złotoria 6 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Toruń 0-2 Mustang Ostaszewo 7 sierpnia, 16:00
Victoria Czernikowo 3-1 Unia Wąbrzeźno 7 sierpnia, 16:00
Saturn Ostrowite 0-9 Iskra Ciechocin 7 sierpnia, 12:00
Orzeł Głogowo 2-6 Wojownik Wabcz 7 sierpnia, 16:00
Sokół Radomin 4-2 Promień Kowalewo Pomorskie 7 sierpnia, 16:00
Zryw Wrocki 1-2 Drwęca Golub-Dobrzyń 7 sierpnia, 16:00
II runda - 31 sierpnia
Mustang Ostaszewo 6-2 Chełminianka Chełmno 31 sierpnia, 17:00
Sokół Radomin 0-3 Elana Toruń 31 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Victoria Czernikowo 1-3 Iskra Ciechocin 31 sierpnia, 17:00
pd.
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Sparta Brodnica 31 sierpnia, 17:00
Stal Grudziądz 5-1 Legia Chełmża 31 sierpnia, 17:00
Wojownik Wabcz 11-3 Drwęca Golub-Dobrzyń 31 sierpnia, 17:00
Flisak Złotoria 2-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 31 sierpnia, 17:00
III runda - 7 września
Iskra Ciechocin - wolny los
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-3 Elana Toruń 14 września, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 września, 17:00) odwołany / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z gry
Wojownik Wabcz 5-6 Mustang Ostaszewo 7 września, 17:00
Stal Grudziądz 0-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 7 września, 17:00
1/8 finału - 11-12 marca
LTP Lubanie 4-2 Unia Solec Kujawski 11 marca, 14:00
Łukasz Różański 32, 53, Mateusz Piekarski 35, Cezary Smykowski 86 - Norbert Czachorowski 63, Krystian Born 88
Start Radziejów 1-2 Unia Janikowo 11 marca, 14:00
Konrad Lewandowski 65 - Jakub Losik 75 (k), Dominik Jelonek 77
Pomorzanin Serock 1-3 Lider Włocławek 11 marca, 14:00
Marcin Szczygieł 75 - Michał Łazarski 43, 56, 83
Mustang Ostaszewo 5-3 Polonia Bydgoszcz 29 marca, 17:00
Maciej Dudek 12, Patryk Ciężkowski 64, 72, 89, Masato Hayashi 67 - Marcin Gołata 4, Łukasz Chruścicki 7, 34
Pogoń Mogilno 1-5 Elana Toruń 5 kwietnia, 16:30
Antoni Krajnyk 90 - Mateusz Grudziński 5, Maciej Stefanowicz 20, Krystian Tomaszewski 30, Damian Lenkiewicz 60, Mateusz Piasecki 90 (k)
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 1-2 Wda Świecie 4 kwietnia, 17:00
Wojciech Błaszczak 42 - Bartosz Czerwiński 26, Patryk Kiełpiński 35
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-3 Kujawianka Izbica Kujawska 11 marca, 15:00
Radosław Łepski 28, Grzegorz Brzeziński 61, 68
Iskra Ciechocin 0-1 Chemik Bydgoszcz 5 kwietnia, 17:00
Oskar Trzepacz 25
1/4 finału - 26 kwietnia
LTP Lubanie 1-2 Unia Janikowo 26 kwietnia, 17:00
Łukasz Różański 80 - Marcin Zaleski 8, Dominik Jelonek 59
Lider Włocławek 5-5 Mustang Ostaszewo 26 kwietnia, 17:00
pd. k. 1-4
Łukasz Grube 6, 27, Michał Łazarski 34, 67, 120 - Tomasz Weber 7, Masato Hayashi 38, 90, 90, Kacper Mazerski 120
Elana Toruń 0-2 Wda Świecie 26 kwietnia, 16:30
Bartosz Czerwiński 13 (k), 47 (k)
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Chemik Bydgoszcz 26 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-1
Maciej Lewandowski 40 - Oskar Trzepacz 47
1/2 finału - 17 maja
Mustang Ostaszewo 3-1 Unia Janikowo, 17 maja, 17:00
Patryk Piotrowski 3, Patryk Ciężkowski 36, 50 - Kacper Kumor 62
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 4 Wda Świecie, 17 maja, 17:30
Filip Skupiński 56 - Bartosz Czerwiński 52 (k), Piotr Siekirka 54, Dawid Retlewski 58, Szymon Kocieniewski 60
Finał - 7 czerwca, 21 czerwca
Mustang Ostaszewo 1-5 Wda Świecie 7 czerwca, 17:00
Mateusz Dawiec 8 - Szymon Kocieniewski 13, Maciej Rożnowski 20, 23, Piotr Siekirka 41, Bartosz Czerwiński 73
Wda Świecie 5-0 Mustang Ostaszewo 21 czerwca, 17:00
Dawid Retlewski 8, 15, Maciej Rożnowski 18, 88, Bartosz Czerwiński 21
Mustang Ostaszewo | 0:3 | Wda Świecie |
2019-11-09, 12:30:00 |
||
relacja » |
|